Kroacia shumë afër finales, përmbysë rezultatin – Lajmi.net
Kroacia shumë afër finales, përmbysë rezultatin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:25, 11 July 2018
Kroacia ka përmbysur rezultatin ndaj Anglisë nga 0-1 në 2:1.

Është Mario Mandzukic që ka shënuar në minutën e 109’ të ndeshjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO