Kroaci 2:1 Angli, Perisic lojtari i ndeshjes – Lajmi.net
Kroaci 2:1 Angli, Perisic lojtari i ndeshjes
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:54, 11 July 2018
Ivan Perisic është shpallur lojtari i ndeshjes në fitoren historike të Kroacisë

Kroacia ka mposhtur 2:1 Anglinë për të arritur në finale të Kupës së Botës.

Ylli i Interit në këtë ndeshje ka realizuar dhe ka asistuar te goli i fitores i shënuar nga Mandzukic./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO