Krejt papritur, 2 Ton dhe Enis Bytyqi bëhen viral në ‘TikTok’

Dy këngëtarët kosovar, shumë papritur janë bërë viral në 'TikTok'.

ShowBiz

07/07/2022 13:32

Bëhet fjalë për 2 Ton dhe Enis Bytyqin, shkruan lajmi.net.

Ata janë ndaluar nga një “tiktoker” i cili nuk ka ditur gjë për famën e tyre por i ka pyetur për një citim në gjuhën e tyre.

Befas, ata kanë thënë nga një version secili.

“Jeta s’është bardh e zi, me raste është edhe gri”,  ka qenë citati i përzgjedhur nga Enisi.

Ndërkohë, 2 Ton e ka përzgjedhur “Ka je, ka je”.

Ndjekësit i kanë vënë në pah intervistuesit faktin se ka pyetur dy këngëtarë shumë të njohur në viset shqiptare./Lajmi.net/

@mberdiyev7 “Life is not just black and white, sometimes it’s green” 🍀💚 #foryou#foryoupage#viral#wien#österreich#fyp#video#tiktok#instagram#reels#funny#comdy#love#beautiful#relax#luxus#vienna#austria#citation#albania#kosovo ♬ оригинальный звук – mberdiyev7_official✊