Kourtney Kardashian bën një dalje publike me të fejuarin Travis Barker në thashethemet për një shtatzëni të mundshme

17:48 | 2 Dhjetor 2021

Ajo dhe i fejuari i saj, Travis Barker bënë një ekspozitë të dashur ndërsa ishin në Los Angelos të mërkurën.

Çifti, i cili u fejua në tetor, thuhet se po xhironte skena për serialin e ri Hulu të klanit Kardashian-Jenner, i cili pritet të ketë premierë në fillim të vitit të ardhshëm, transmeton lajmi.net.

Më herët gjatë ditës, Kourtney u detyrua të mbyllte thashethemet për shtatzëninë pasi fansat filluan të spekulonin në Instagram.

Kardashian, 42 vjeç, dukej në çdo hap si vajzën roker me një palë çizme me platformë të lartë deri tek gjuri, Naked Wolfe, teksa shëtiste pranë burrit të saj të ardhshëm, 46 vjeç.

Ajo e kompletoi ansamblin e saj me një kapuç të zi të madh, i cili paraqiste një imazh të grupit të saj të preferuar të hard metalit gjerman Rammstein në pjesën e përparme të tij.

Flokët e themelueses së POOSH u drejtuan dhe ajo tundi një palë nuanca të stilistëve.

Barker dukej komod me një xhaketë të mbushur me vija portokalli, të vendosur mbi një fashë të zhveshur dhe xhinse të zeza të ngushta.

Bateristi i Blink-182 i pajisur me një zinxhir të trashë argjendi dhe i rrëshqiti një palë këpucë Dr Marten oxford.

Ndërsa kamerat rrotulloheshin, Travis dhe Kourtney u kapën duke buzëqeshur pranë njëri-tjetrit përpara se të ndanin një përqafim të butë në parkingun e një qendre tregtare.

Pasi ndau një sërë fotosh seksi me bikini nga arratisja e saj në Palm Springs me Barker gjatë pushimit të gjatë të Falënderimeve, Kourtney u bë objektivi i spekulimeve për shtatzëninë../Lajmi.net/