Kosta Rika i shënon Japonisë, në festë edhe gjermanët

Është zhbllokuar ndeshja mes Kosta Rikës dhe Japonisë. Kombëtarja e Japonisë është në disavantazh në ndeshje ndaj Kosta Rikës, shkruan lajmi.net. Pas 81′ minutave lojë është zhbllokuar ndeshja mes Japonisë dhe Kosta Rikës. Golin e shënoi Keysher Fuller. Shikoni më poshtë golin e Kosta Rikës. /Lajmi.net/ GOAL | JAPAN 0-1 COSTA RICA ⚽ Fuller K.…

Sport

27/11/2022 12:41

Është zhbllokuar ndeshja mes Kosta Rikës dhe Japonisë.

Kombëtarja e Japonisë është në disavantazh në ndeshje ndaj Kosta Rikës, shkruan lajmi.net.

Pas 81′ minutave lojë është zhbllokuar ndeshja mes Japonisë dhe Kosta Rikës.

Golin e shënoi Keysher Fuller.

Shikoni më poshtë golin e Kosta Rikës. /Lajmi.net/