Të Infektuar: 71.344

Të Shëruar: 61.014

Të Vdekur: 1.627

Kosovari që iu bashkua “Përputhen” njihej me Tean dhe Melisën?

12:01 | 16 Janar 2021

Fotografitë e fundit japin sinjale se kosovari që iu bashkua “Përputhen” njihej me Tean dhe Melisën.

Në puntantën e fundit të “Përputhen” iu bashkuan edhe disa konkurrentë të rinj, shkruan lajmi.net.

Në mesin e tyre ishte edhe një 24-vjeçar nga Kosova, i lindur në Amerikë.

Andi i ri me të hyrë në emision tregoi haptas pëlqimin për Tean, ani pse kjo e fundit ka vendosur të dalë vetëm me Andin.

Por, disa fotografi që po qarkullojnë në rrjet, tregojnë se Andi i ri njihej me Melisën dhe Tean edhe para emisionit.

Kjo ngase ai ishte bashkë me to në ditëlindjen e këngëtarit Ardit Çuni, ndejë të cilën e organizoi para pak javësh. /Lajmi.net/