Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Kosova U16 ndeshet sot me Norvegjinë

14:07 | 12 Gusht 2019

Kosova U16 sonte zhvillon ndeshjen e katërt në grupe, në Kampionatin Evropian, Divizioni B, që po mbahet në Podgoricë të Malit të Zi.

Dardanët e rinj do të ballafaqohen me Norvegjinë nga ora 20:30, derisa takimin e fundit e zhvillon nesër ndaj Suedisë.

Kosova dhe Norvegjia kanë pësuar nga tri humbje dhe kjo ndeshje pritet të jetë interesante.

Gjithsesi synimet e Kosovës janë të fitojnë përvojë. /Lajmi.net/