Kosova dominuese në ‘Grand Prix Antalya’, renditet në vendin e parë

Kosova ka dominuar në ditën e parë në turneun ‘Grand Prix Antalya’ të xhudos.

Sport

06/04/2018 19:40

Ekipi kosovar në ditën e parë ka arritur të marrë tre medalje, dy të arta dhe një të argjendtë.

Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova fituan medaljet e arta.

Të argjendtën e fitoi Fjolla Kelmendi./Lajmi.net/