Koreografi spektakolare për ndeshjen Shqipëri – Portugali

17:40 | 7 Shtator 2015

Koreografia e tifozëve shqiptarë për ndeshjen ndaj portugezëve pritet të jetë spektakolare.

Digitalb ka njoftuar se i ka bërë gati 13 mijë qeleshe (plisa) dhe 2 mijë fanella të cilat do t’u shpërndahen tifozëve për ndeshjen ndaj Portugalisë.

Shpërndarja e plisave tashmë është bërë traditë në ndeshjet e Kombëtares.