Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Korab Shaqiri takohet me babanë e Dua Lipës

22:29 | 15 Maj 2019

Korab Shaqiri është takuar me Dukagjin Lipën.

Këngëtari Korab Shaqiri është takuar me babain e këngëtares Dua Lipa, Dukagjin Lipën, shkruan lajmi.net.

Takimi i tyre u bë në Londër atje ku Korabi ndodhet aktualisht dhe ka shkuar me punë.

“Kënaqësi të takosh njerëz të tillë”, ka shkruar këngëtari kosovar pranë fotos me Dukagjinin derisa nuk ka treguar arsyen e takimit.

Korabin shumicën e kohës e shohim nës studio duke punuar dhe sigurisht projekte të reja muzikore nga ai nuk do të mungojnë./Lajmi.net/