Konkurrente apo vetëm motër?! Ky postim sqaron raportin e Norës dhe Erës

Janë motra, por të dyja janë këngëtare.

ShowBiz

27/04/2018 12:59

E duke qenë se muzika është bërë biznes, mes Norës e Erës mbase mund të ketë edhe konkurrencë e xhelozi, shkruan lajmi.net

Mirëpo… jo.

Era së fundmi ka pasur një koncert në Dubai dhe ka qenë e shoqëruar nga Nora, e cila më pas në Instastory ka hedhur një video të saj, duke e shprehur krenarinë për arritjet që Era po bën dita-ditës./Lajmi.net/

screenshot_4