Konjufca: Opozita nesër ka takim, por nuk do ndalemi

Glauk Konjufca i Vetëvendosjes, në një konferencë të përbashkët të opozitës, tha se nesër do të takohen të tri partitë dhe do të diskutojnë për hapat e mëtutjeshëm.

Lajme

28/11/2015 20:58

“Megjithatë ende pa u takuar e folur ne e dimë një gjë, që nuk do të ndalemi deri në tërheqjen e dy marrëveshjeve”, tha Konjufca.

Me të ishin edhe Ahmet Isufi i AAK-së dhe Bilall Sherifi i NISMA për Kosovën./ lajmi.net