Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin – Lajmi.net
Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:41, 12 January 2019
Në një fotografi që Zaimina e postoi së fundi në Instagram, pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Zaimina shfaqet elegante me një kapele në kokë, por ndjekësit i komentuan se dukej shumë ndryshe në fytyrë, shkruan lajmi.net.

“Kthehu në origjinalitet. Zaimina e bukur 17-vjeçare që të kishin të gjitha femrat zili. Je bërë
fallcitet komplet”, “Zaimina ti je?”, “Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.”, janë vetëm disa prej komenteve që ndjekësit kanë lënë mbi foton e Zaiminës.

Për më shumë shikojeni fotografinë e Zaiminës dhe vlerësojeni vetë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO