Komedi në futbollin kosovar, trajneri drejton ekipin e tij me fanellën e Real Madridit – Lajmi.net
Komedi në futbollin kosovar, trajneri drejton ekipin e tij me fanellën e Real Madridit
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 10:47, 14 May 2018
.

Krahas lojës së bukur nga dy skuadrat dhe tre golave të shenuar diçka që ra në sy ishte fanela e trajnerit nikoqir, Arben Jakupit.

Jakupi kishte veshur një fanelën e skuadrës mbretërore Real Madrid, me të cilën drejtonte skuadren e Fushë Kosovës, por gjyqtari Tefik Maloku nuk e detyroi ta largonte ngase futbollistët në fushë kishin fanella të kaltërta, respektivisht të gjelbërta dhe nuk shkaktonte ndonjë mosmarrveshje fanelash në fushë, raporton futbollikosovar.com.

Më poshtë keni disa nga pamjet:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO