“Kokaina”, kënga më e re nga Don Xhoni

Don Xhoni është gati për projektin e ri.

ShowBiz

31/10/2020 14:34

Një emër shumë aktiv në muzikë edhe pse i ri në këtë treg është edhe Don Xhoni, shkruan lajmi.net.

Artisti përmes një postimi në Instagram, bëri të ditur se projekti i  tij i ri titullohet “Kokaina” dhe do të publikohet shumë shpejt.

Ai nuk ka dhënë më shumë detaje rreth kësaj kënge, por la të kuptohet se do e sjell të vizualizuar edhe me klip.

Kujtojmë se “Alles gute criminale” është projekti i fundit i Don Xhonit, i publikuar në fillim të këtij muaji. /Lajmi.net/

YouTube player