Klopp me vendim interesant para finales kundër Real Madridit – Lajmi.net
Klopp me vendim interesant para finales kundër Real Madridit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:09, 12 May 2018
Jurgen Klopp ka vendosur që skuadra e tij të përgatitet në qytetin e Marbellas para ballafaqimit me “Los Blancos” në finalen e Kievit.

Jurgen Klopp përgatit finalen e Ligës së Kampionëve më pak se 600 kilometra larg nga skuadra e Real Madridit.

Menaxheri i Liverpoolit ka vendosur që skuadra e tij të përgatitet në qytetin e Marbellas para ballafaqimit me “Los Blancos” në finalen e Kievit.

Liverpool do të qëndrojë në Spanjë mes 19 deri më 19 maj, përcjell “lajmi.net”.

“Reds” do të përgatiten në Marbella Football Center për finalen e madhe ndaj Real Madridit.

Klopp ka zgjedhur lokacionin për shkak të temperaturës jo më të lartë se 22 gradë, dhe jo më të ultë se 16. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO