Klea kthehet në shtëpi me vogëlushin, i pret befasia e këndshme

Klea Huta është kthyer në shtëpi së bashku me djalin e saj, Kridin.

ShowBiz

08/06/2020 15:09

Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin të dy e ndanë nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e ishte Klea ajo e cila ka treguar dhe befasinë që ia bënë pasi arriti në shtëpi së bashku me foshnjën para duarsh.

“Mirëseardhe në shtëpi bebushi Krid”, shkruan në foton e postuar.

Ndryshe Klea veçse i ka bërë përgatitjet dhe ka blerë gjësende për foshnjën. Vetë nëpërmjet një postimi ka theksuar se ndjenja kur blen për vete me atë kur blen për fëmijën tënd qenkan ndryshe./Lajmi.net/