Klea dhe Elgiti bëhen prindër për herë të parë, publikojnë foton e parë me foshnjën

Klea solli në jetë fëmijën e saj të parë.

ShowBiz

04/06/2020 15:09

Klea Huta dhe Elgit Doda sot janë bërë prindët për ehrë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e gëzueshëm e kanë ndarë të dy me ndjekësit në Instagram ndërsa e kanë publikuar foton e parë me foshnjën.

Ajo solli në jetë në djalë të cilin e pagëzuan me emrin Krid. Pranë postimit ku jep lajmin se u bë nënë Klea ka ndarë disa falënderime, në veçanti tha fjalë zemre për bashkëshortin e saj.

“Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

https://www.instagram.com/p/CBA4WK-JIr0/

“Pak nga pak ne po formojme pazellin e jetes tone te dua @kleahuta te dua #KRID”, ishin fjalët e para të Elgitit./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBA4ZGpjrCm/