Klopp i tha “jo” këtij transferimi në ditën e fundit të afatit kalimtar – Lajmi.net
Klopp i tha “jo” këtij transferimi në ditën e fundit të afatit kalimtar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:49, 11 August 2018
Trajneri gjerman anuloi operacionin.

Jurgen Klopp i ka thënë “jo” një transferimi në ditën e fundit të afatit kalimtar.

Sipas “Chronicle”, Ragnar Klavan ishte pranë largimit nga Liverpool, përcjellë “Lajmi.net”.

Futbollisti ishte shumë pranë kalimit te Newcastle.

Mirëpo, Jurgen Klopp anuloi operacionin.

Ai e dëshiron lojtarin në ekipin e “Reds” këtë sezon. /Lajmi.net/

Image result for Ragnar Klavan

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO