Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Kjo video e djalit të Vesës teksa këndon do t’ua zbukurojë ditën

9:39 | 30 Mars 2019

Vesa Luma para pak ditëve solli këngën e re “S’paska qenë e shkrume”.

Në këtë projekt këngëtarja shqiptare, Vesa Luma ka bashkëpunuar me këngëtarin, Denik Prizreni, shkruan lajmi.net.

E sot, Vesa ka publikuar një video të djalit, Lianit teksa shfaqet pranë pianos dhe këndon këngën e re të saj.

“#spaskaqeneeshkrume me plot Ndjenje ?”, ka shkruar ajo.

Vesa është e martuar me reperin, Big Basta të cilët tashmë janë zhvendosur në Zelandë të Re dhe kanë vetëm një djalë.

E projektin e ri, Vesa e realizoi në trojet shqiptare dhe bëri rikthimin e saj në muzikë pas një kohe të gjatë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#spaskaqeneeshkrume me plot Ndjenje ? #myworld

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on