Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Kjo video dëshmon se futbolli është për të gjithë

21:52 | 13 Gusht 2019

Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea.

Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara.

Djaloshit, të cilit i mungojnë këmbët, luan saktë me kokë, duke i kthyer topin Salah.


Kujtojmë se Salah dhe Liverpool gjenden në Stamboll, kur të mërkurën zhvillojnë finalen e Superkupës së Evropës kundër Chelsea./Lajmi.net/