Kjo statistikë i jep shpresë Shqipërisë (FOTO)

Shqipëria e ka shënuar të paktën një gol në shtatë ndeshjet e fundit.

Sport

11/06/2016 15:57

UEFA e ka publikuar një statistikë në të cilën i jep shpresë Shqipërisë ndaj Zvicrës.

Kuqezinjtë janë duke pësuar humbje 0:1 pas 45 minutave të para dhe janë me një futbollist më pak, pas përjashtimit të Lorik Canës.

Por, “shqiponjat” kanë shënuar të paktën një gol në shtatë ndeshjet e fundit, statistikë kjo që tregon se ndeshja ndaj “helvetëve” akoma s’ka mbaruar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.