Kjo ndodhi në një mbledhje të politikanëve kroatë pas fitores ndaj Anglisë – Lajmi.net
Kjo ndodhi në një mbledhje të politikanëve kroatë pas fitores ndaj Anglisë
Autori: Lajmi.net Sport 12:52, 12 July 2018
Kroacia feston fitoren ndaj Anglisë në Kampionatin botëror 2018.

Kroacia arriti të shkojë në finale të Botërorit për herë të parë në histori pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-1.

Festa e adhuruesve të Kroacisë është parë në shumicën e mediave dhe rrjeteve sociale, transmeton “Express”.

Për t’u dalluar është një mbledhje e politikanëve kroat në kabinetin qeveritar ku shumica prej tyre kanë veshur fanellën kroate.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO