‘Kjo industri muzikore është komplet fals’, Mentor Haziri flet për artistët që blejnë klikime – Lajmi.net
‘Kjo industri muzikore është komplet fals’, Mentor Haziri flet për artistët që blejnë klikime
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:59, 16 March 2019
Mentor Haziri ka dhënë një intervistë për 'Mirage'.

Këngëtari shqiptar, Mentor Haziri në emisionin “Mirage”, flet për karrierën e tij muzikore dhe jetën private, shkruan lajmi.net.

Kur jemi te karriera, Haziri tregon për muzikën që është bërë dikur dhe me atë që po bëhet sot te gjeneratat e reja.

Ai ndër të tjera, flet edhe për ‘fenomenin’ e klikimeve që artistët shqiptarë i blejnë për projektet e tyre.

Se si e komenton këtë pjesë e mësoni përmes stories që ua sjellim në vazhdim, që asesi nuk duhet ta humbisni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO