‘Kjo industri muzikore është komplet fals’, Mentor Haziri flet për artistët që blejnë klikime

9:59 | 16 Mars 2019

Mentor Haziri ka dhënë një intervistë për ‘Mirage’.

Këngëtari shqiptar, Mentor Haziri në emisionin “Mirage”, flet për karrierën e tij muzikore dhe jetën private, shkruan lajmi.net.

Kur jemi te karriera, Haziri tregon për muzikën që është bërë dikur dhe me atë që po bëhet sot te gjeneratat e reja.

Ai ndër të tjera, flet edhe për ‘fenomenin’ e klikimeve që artistët shqiptarë i blejnë për projektet e tyre.

Se si e komenton këtë pjesë e mësoni përmes stories që ua sjellim në vazhdim, që asesi nuk duhet ta humbisni. /Lajmi.net/