Kjo femër “hot” bëhet pjesë e ‘OTR’ (Foto)

Mes labeleve të njohura bëhet një lloj "gare" se kush po arrin të marr rreth vetes emra të rinj.

ShowBiz

25/08/2017 22:22

Në Insta-Story Noizy ka publikuar një foto përmes së cilës ka paralajmëruar diçka të re tek “OTR”, shkruan lajmi.net.

Ai ka fotografuar profilin e Oriola Marashit në Instagram me të cilin etiketoi “OTR” dhe shkroi “Lëvizja e radhës e Madhe”.

Mbetet të shihet në vazhdim se çfarë do të sjell kjo prurje e re tek labeli i Noizyt “OTR”. /Lajmi.net/