Kjo është vjehrra e Sinan Hoxhës (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

ShowBiz

08/02/2016 08:49

Çifti janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit, dhe këtë e dëshmojnë fotografitë që ata i postojnë nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Po aq e lumtur është edhe nëna e Andrrës e cila gjithashtu poston shumë shpesh foto me dhëndrin, ndërsa kjo tregon se sa e kënaqur është që vajzën ia ka dhënë njeriut të duhur./lajmi.net.