Kjo është vetura luksoze që e ka blerë burri i Mirsa Kerqelit

18:17 | 14 Tetor 2018

Bashkëshorti i këngëtares Mirsa Kerqeli është paisur me një veturë të re.

Këngëtarja e njohur në llogarinë e saj në Instagram ka treguar veturën e re që e ka blerë burri i saj Graniti, shkruan lajmi.net

”E gëzofsh zemër”, ka shkruar ajo pranë fotografisë ndërsa makina shihet se është e tipit ‘Honda Civic’ dhe është mjaft luksoze.

Mirsa së fundmi në publik është kthyer me një cover të realizuar në duet me Butrint Rashitin i cili u mirëprit nga publiku./Lajmi.net/