Kjo është përgjigja e Gresës kur i vihen përballë Shyhretja me Engjin

Gresa Behluli dha një përgjigje të prerë kur u pyet se kë zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Engjëllusha Salihut.

ShowBiz

31/05/2019 19:17

Gresa Behluli ishte e ftuar sonte (e premte) në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedh mes emrave të njohur të estradës shumë prej tyre miq dhe kolegë të mirë me të.

Ndër të tjera, Gresa kishte si opsion një pyetje ku duhej zgjedhur mes Shyhrete Behlulit dhe vajzës së saj, Engjëllusha Salihu.

Në linkun e mëposhtëm nga minuta 4:39 mund të mësoni se cila ishte përgjigja e Gresa Behlulit kur u pyet për këto dy artiste. /Lajmi.net/

YouTube player