Kjo është oferta Isa Mustafës për Opozitën (Dokument)

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, sot i ka bërë ftesë zyrtare Opozitës për të gjetur një zgjidhje që të dilet nga kriza politike.

Lajme

04/12/2015 18:32

Ofertën e Mustafës e kanë refuzuar partitë opozitare para pak çastesh duke u shprehur se oferta e tij është jopërmbajtjesore dhe e thatë.

Më poshtë mund ta lexoni ofertën zyrtare të kryeministrit Mustafa drejtuar partive opozitare. /Klan Kosova/

im-doc01 im-doc02 im-doc03