Kjo është ‘mbretëresha’ me të cilën drekoi Shpat Kasapi (Foto)

Prezantimi i anëtarëve të familjes nga ana e këngëtarëve tanë nuk është një gjë e re.

ShowBiz

06/12/2016 16:46

E një nga ata që ka bërë sot një prezantim të tillë, është Shpat Kasapi, shkruan lajmi.net

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet me nënën e tij dhe sipas shkrimit të lënë, këngëtari ka treguar se ka dal në drekë me mbretëreshën e tij.

Nga fotoja kuptojmë se Shpati ka tipare të nënës, pra në pamjen e tij./lajmi.net

sdr