Kjo është kënga patriotike që u pëlqen më së shumti qytetarëve

Javën e kaluar është shënuar 106 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.

ShowBiz

05/12/2018 19:46

Me këtë rast në rubrikën “VoxPop” të emisionit ‘Mirage’ temë e radhës ishte kënga me motive kombëtare që e pëlqejnë qytetarët, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” qëndroi në sheshet e kryeqytetit nga ku edhe mori deklaratat e qytetarëve rreth asaj se si ju duket organizimi këtë vit dhe cilën këngë e pëlqejnë.

Përgjigjet e tyre ishin të llojllojshme të cilat mund t’i dëgjoni në storien e mëposhtme. /Lajmi.net/

YouTube player