Kjo është gjendja e Morenës pas qëndrimit në spital

11:31 | 12 Qershor 2018

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë.

Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital, shkruan lajmi.net.

Por, duket se nuk ishte diçka serioze, ngase më pastaj ajo kishte publikuar një video në të cilën duket mirë me shëndet.

Edhe pse në fytyrë duket mirë, Morena ende e kishte të lidhur dorën me fashë.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj është “Femnat” në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ PM, këngë të cilën e vizuelizuan edhe me klip. /Lajmi.net/