Kjo është gjendja e Khloe Kardashian pasi u infektua me koronavirus 

Khloe është infektuar me Covid-19.

ShowBiz

29/10/2020 15:30

Khloe Kardashian, është infektuar me virusin Covid-19, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Kjo u konfirmua ditën djeshme nëpërmjet një videoje që qarkullonte në rrjet.

YouTube player

Përveç videos, ishte Kim ajo e cila para pak minutash i ka publikaur disa imazhe në Instastory ku tregon gjendjen e motrës së saj.

Khloe shihet se ka të ftohtë dhe vazhdimisht po qëndron e mbuluar./Lajmi.net/