Kjo është gjëja që po i shqetëson këngëtarët shqiptarë (Foto)

16:30 | 13 Gusht 2017

Dy muajt e fundit kanë ndodhur një mori aksidentesh të komunikacionit.

Por, dy ditët e fundit kanë ndodhur aksidente të tilla aq të rënda, saqë janë filmuar e fotografuar edhe nga këngëtarët shqiptarë, shkruan lajmi.net

Ka qenë Seldi dhe Ledri ata që në Instastory kanë hedhur video dhe fotografi nga dy aksidente të ndryshme por që ishin shumë të rënda sa i përket dëmeve materiale.

Përmes këtyre postimeve, ata kanë shprehur shqetësimin e tyre për këtë dukuri që po merr jetë!/Lajmi.net/

20821509_2364560830436071_1005730398_o 20861305_2364560843769403_1463506817_o