Kjo është e vërteta e emrit artistik të reperit Kidda

20:36 | 9 Nentor 2018

Kidda ka qenë mysafiri i radhës në emisionin “Mirage”.

Kidda, i cili aktualisht është në mesin e artistëve më të pëlqyer në vend, tregoi për “Mirage” se si vendosi të merret me muzikë, shkruan lajmi.net.

Në fillim të karrierës, këngëtari është akuzuar për ngjashmëri me emrin e artistes Kida, por në “Mirage” ai tregoi me fakte të vërtetën e emrit artistik që e përdor në estradë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se cila është e vërteta e emrit Kidda. /Lajmi.net/