Kjo është DJ më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)

Megan McKenna është vetëm 23 vjeçare por me linjat e saj perfekte tregon më shumë se kaq.

ShowBiz

10/06/2016 08:43

Ylli televiziv i ka lënë gojëhapur të pranishmit edhe në rolin e një DJ super seksi, transmeton lajmi.net.

Ajo, e thjeshtë dhe me bikini, një ditë të nxehtë qershori ka bërë të jetë edhe më madhështore për të pranishminë në Magaluf të Spanjës./Lajmi.net.