Kjo është dhurata luksoze që Don Xhoni ua bëri prindërve të tij

Rep-artisti nga Drenica Don Xhoni ka njoftuar që së fundmi prindërve të tij ia ka bërë një dhuratë super luksoze. Përmes një postimi në Instagram reperi tregoi se atyre ua ka blerë një vilë, shkruan lajmi.net. “E çka m’duhet ma shumë në jetë sesa kur i shih kta 2 t’u kesh e qikaq krenar me…

ShowBiz

20/08/2022 11:38

Rep-artisti nga Drenica Don Xhoni ka njoftuar që së fundmi prindërve të tij ia ka bërë një dhuratë super luksoze.

Përmes një postimi në Instagram reperi tregoi se atyre ua ka blerë një vilë, shkruan lajmi.net.

“E çka m’duhet ma shumë në jetë sesa kur i shih kta 2 t’u kesh e qikaq krenar me djalin e vet. Ju dua e gëzofshi villen”, ka shkruar Doni krahas fotos.

Në aspektin profesional Doni është aktiv ku para disa ditësh mbylli sezonin veror me koncert në njërin nga klubet e qytetit.

Projekti i fundit i tij titullohet ‘Katile’ dhe ai këtë këngë e cilësoi si hit të verës. /Lajmi.net/