Kjo është dëshira e madhe e Bales

Gareth Bale ka thënë se dëshira e tij është që të luajë prapa sulmuesve te skuadra e Real Madridit.

Sport

05/08/2015 11:01

Bale ka shprehur dëshirën e tij që të luajë prapa sulmuesve e jo në krahë, te skuadra e Real Madridit.

“Kjo është pozita ime e preferuar. Kur kam luajtur te Tottenhami kam ndjerë se po luaj futbollin më të mirë, te Uellsi gjithashtu”.

“Pozita prapa sulmuesve është pozita më e mirë për mua dhe dua të luajë aty”, tha Bale.