Kjo është bashkëshortja e prezantuesit Orhan Murati (Foto)

Ka kohë që Orhan Murati, është pjesë e ekranit televizivë si pjesë e moderimit.

ShowBiz

05/02/2016 16:00

Orhanin tani e shohim shpesh në edicionin qendror të lajmeve në televizionin Klan Kosova, shkruan Magazina.al

Si person karizmatik, Orhani ka kohë që ka rrëmbyer dashurinë e vajzës me emrin Qëndresa Beqiri, me të cilen është martuar në vitin 2014 dhe vitin e kaluar çifti janë bërë prindër të një djali me emrin Eord.

Magazina.al ju sjell disa fotografi të familjës Murati.