Kjo është arsyeja se pse Modriç qëndroi te Reali – Lajmi.net
Kjo është arsyeja se pse Modriç qëndroi te Reali
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:44, 11 August 2018
Pas vlerësimit të gjithçkaje me familjen e tij, lojtari ka marrë si vendim që të vazhdojë me Realin e Madridit.

Luka Modriç e ka marrë tashmë një vendim.

Ai do të qëndroje te Reali i Madridit. Këtë e bën me dije e përditshmja spanjolle “As”.

Është e vërtetë se futbollisti u tundua pas Kupës së Botës, pas ofertës së klubit të Milanit për një aventurë 6 vjeçare, 4 në Milano dhe dy te klubi i Jiangsu Suning pasi kanë pronarë të përbashkët.

Por sipas burimeve të “AS” pas vlerësimit të gjithçkaje me familjen e tij, lojtari ka marrë si vendim që të vazhdojë me Realin e Madridit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO