Kjo bukuroshe është motra e Elvana Gjatës (FOTO)

Migena Gjata, është motra e këngëtares së njohur Elvana Gjata

ShowBiz

05/02/2016 02:04

Ajo po shkëlqen në skenat prestigjioze të Gjermanisë.

Migena është një nga sopranot e Operas së Gjermanisë dhe prej vitesh jeton larg motrës së saj të vogël Elvanës.

Përveç që është e sukseshme në profesionin e saj, sic duket edhe Migena është mjaft seksi dhe atraktive. /Indeksonline

foto17