Kinsey Wolanski provokon gjysmë e zhveshur nga shtrati

23:57 | 25 Qershor 2019

Kinsey Wolanski ka provokuar ‘keq’.

Kinsey Wolanski u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, shkruan lajmi.net.

Atij momenti ajo ia pa hajrin pasi arriti të marrë një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Kinsey është bërë akoma më aktive në këtë rrjet social dhe tani sapo ka provokuar me disa imazhe nga krevati./Lajmi.net/