Kings – Ledri Vula – Teksti i këngës – Lajmi.net
Kings – Ledri Vula – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Lajme 22:29, 29 April 2016
Ledri
Teksti i këngës 'Kings' nga Ledri Vula.

LEDRI:
Jom Vula
En hip hop nese nuk e dini
Andërr!
Msheleni syt edhe prap em shihni…
Ndjenja ski nese senin sma fillit
Beatin e s’muj si mu vesh holl dimrit
Pse e kom lon se ki kuptu foren
Lion
Pshurri n’hip hop me shenu territorin.
KING!
U kthy perandori
Jom hot se kom lind n’korrik
Flowin e kom kancer jom n’horoskop Gafore!

[REF]

Thirrëm qysh dush,
qysh t’vjen ma leht
qysh t’vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n’dash thujëm princ
n’dash thujëm mbret

Thirrëm qysh dush,
qysh t’vjen ma leht
qysh t’vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n’dash thujëm king
n’dash thujëm mbret.

YES
I love hip hop to death
Uhh…
Sun e gjen edhe njo qe e bon ma me qef
Uhh…
Ty t’thojn asniher,
Ama mu m’thojn gjithe
CD’n tonde se ngoj si me kon e grith
Wuu…
Hip Hopi’n jete, Yes hala pe jetoj
Kusurin e lo se gjith e teproj
Si nata me dite me juve dalloj…
Hip Hopi butik, reperat mall
Ren man , une i likuidoj

[REF]

Thirrëm qysh dush,
qysh t’vjen ma leht
qysh t’vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n’dash thujëm king
n’dash thujëm mbret

Thirrëm qysh dush,
qysh t’vjen ma leht
qysh t’vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n’dash thujëm king
n’dash thujëm mbret.

[4x]
Jom VULA.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO