Kimberley Garner’it i fluturon fustani

Modelja, aktorja dhe dizajnerja e modës, Kimberley Garner ka vendosur të bëjë disa foto seksi me një fustan të kuq, foto këto të ngjashme Marilyn Monroen, por si duket plani i saj ka shkuar paksa jashtë kufirit. Pasi u largua nga një ndejë në Londër, Garner u ballafaqua me një erë mjaft të madhe që…

ShowBiz

21/02/2014 21:10

Modelja, aktorja dhe dizajnerja e modës, Kimberley Garner ka vendosur të bëjë disa foto seksi me një fustan të kuq, foto këto të ngjashme Marilyn Monroen, por si duket plani i saj ka shkuar paksa jashtë kufirit.

Pasi u largua nga një ndejë në Londër, Garner u ballafaqua me një erë mjaft të madhe që mbizotëronte në mbrëmjen e së enjtes, erë kjo që i bëri t’i dukeshin asaj pjesët intime.

Paparacët nuk hezituan dhe menjëherë kanë bërë disa foto mjaft seksi të bukuroshes, të cilës i shihet të pasmet mjaft të bukura dhe të brendshmet me ngjyrë të kuqe, ashtu siç e kishte edhe vet fustanin.

Kimberley dje kërkoi që të ‘rikrijojë’ fotografinë e famshme të Monroes, e cila u bë shumë vite më parë.