Kim shfaqet e pa grimuar, befasohen fansat

20:41 | 20 Gusht 2019

Fansat janë habitur se si duket Kim pa grim.

Kim Kardashianin jemi mësuar ta shohim të grimuar deri në detaje, shkruan lajmi.net.

E një foto e cila po qarkullon në media i ka habitur fansat e saj pasi Kim shihet pa u grimuar dhe krejtësisht ndryshe nga çka jemi mësuar ta shohim ditëve të tjera.

Ajo është fotografuar derisa po shkonte për të darkuar me bashkëshortin Kanye West.

Kujtojmë se së fundmi Kim ka lançuar koleksionin e saj më të ri të ‘makeup-eve’ të inspiruar nga vitet ’90./Lajmi.net/