Kim për pak sa nuk zbulon pjesët intime, shikojeni foton që ka postuar – Lajmi.net
Kim për pak sa nuk zbulon pjesët intime, shikojeni foton që ka postuar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:39, 6 December 2018
Kur përmendet emri i modeles, Kim Kardashian nuk ka si të mos na bien në mend imazhet provokuese të saj.

Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj janë mjaft të komentuara në shtypin rozë.

E tillë shfaqet edhe në fotografinë e fundit, në fustanin dypjesësh teksa për pak sa nuk zbulon pjesët intime.

“E gjeta këtë foto prej udhëtimit të kaluar në Miami, Të lutem më merr prapë. Është me shi këtu”, shkruan ajo.

Kardashian shquhet edhe si një sipërmarrëse tejet e zonja, e cila së fundmi ka promovuar brendet e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO