Kim në pushime me motrat e vëllanë, thotë se është udhëtimi më i mirë i saj

Kim po vazhdon ende festën e ditëlindjes.

ShowBiz

28/10/2020 15:07

Ylli televiziv, Kim Kardashian para pak ditësh festoi ditëlindjen dhe mbushi 40 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast familja i kishte organizuar ndejë surprizë, të cilën e vazhdoi deri në orët e vona dhe një ndejë të dytë.

Pas kësaj, ajo vendosi që bashkë me më të dashurit e saj të udhëtojë për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Kim publikoi foto bashkë me motrat e vëllanë në det, ku shihet se po kënaqet pa fund dhe thotë se ky është udhëtimi më i mirë në jetën e saj. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

☀️ Girls just wanna have sun ☀️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on