Kim Kardashianit nuk i pëlqen ndryshimi

Kim Kardashian u shfaq bionde në javën e modës në Paris, por nuk ka mbetur totalisht e kënaqur nga ngjyra e flokut, kështu të paktën po raportojnë mediat e huaja

ShowBiz

08/03/2015 13:59

Bëhet e ditur se Kim Kardashian do t’i lyej sërish, tashmë ngjyrë platin.

Sipas “Daily Mail” Kim Kardashian ka kaluar 3 orë në parukeri dhe në momentin që ka dal ka tërhequr sërish vëmendjen e paparacëve me flokë platin.

Perfomanca e yllit në Paris ka qenë në qendër të mediave rozë gjatë këtyre ditëve. Lajmi.net

Kimit nuk i pëlqen të jetë bionde