Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Kim Kardashian zgjedhet njeriu më i famshëm i rrjeteve sociale për këtë vit

17:14 | 24 Tetor 2020

Foto: Instagram

Kim Kardashian morri titullin e njeriut më të famshëm të vitit 2020.

Duke shkëmbyer privatësinë e saj për pasurinë  e madhe që posedon, Kardashian West e përshkruan kohën tonë si askush tjetër, shkruan The Guardian.

Ndërsa ajo ka portretizuar imazhe të ndryshme, mund të themi se ka arritur të shfaqë arritjet e veta me ndihmën e rrjeteve sociale, transmeton lajmi.net.

Në epokën ku platformat e rrjeteve sociale kanë pushtuar botën Kim është mbretëreshë, duket se gjithmonë gjen kohën për gjithçka për tu dukur bukur, për të qenë një prind i mrekullueshëm për veshjet dhe grimit.

Thjesht mund të themi se gjithë platforma e rrjetit social ndikohet nga çdo gjë që bën./Lajmi.net/