Kim Kardashian tregon format trupore në videon duke dalë nga uji

Kim vazhdon të publikojë imazhe të reja nga pushimet e paharruara për ditëlindje.

ShowBiz

31/10/2020 11:50

Kim Kardashian para pak ditësh ka festuar ditëlindjen e 40-të, teksa udhëtoi në Tahiti, shkruan lajmi.net.

Bashkë me Kimin udhëtuan edhe motrat dhe nëna e saj, si dhe një grup miqsh të ngushtë të yllit televiziv.

Nga atje, ajo për ditë me radhë ka publikuar imazhe të shumta, por të panumërta ishin kritikat në drejtim të saj, për shkak se udhëtimi është organizuar në kohë pandemie.

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Bukuroshja vazhdon të shijojë udhëtimin e ditëlindjes së 40-të, teksa së fundi publikoi një video duke dalë nga uji.

Ajo kishte veshur një palë bikini me ngjyrë neoni, në të cilat theksoi format bombastike trupore. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on